Vodafone Nereye Şikayet Edebilirim?

Mart 13, 2020 0 ile admin

Vodafone şikayetim var ve nereye şikayet edeceğinizi bilmiyorsanız ve Vodafone şikayet hattı hakkında bilgilendirme yapıyoruz.

Vodafone Doğrudan Şikayet Hattı

Vodafone hattı kullanıcıları şikayet etmeden önce mutlaka vodafone müşteri hizmetleri ile görüşmelerini tavsiye ederiz. Vodafone hat kullanıcıları için 542‘i arayabilirler. Veya bütün operatörlerden 0 (542) 542 00 00 numaralı telefonu arayarak Vodafone Müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Vodafone Sosyal Medya Şikayet Etme

Vodafone müşterileri şikayetlerini sosyal medya üzerinden yapabilirler. Şikayet konusunu açık ve net bir şekilde bildirdiğinizde Vodafone müşteri hizmetleri mutlaka dönüş sağlayacaktır. Vodafone şikayetlerinizi twitter üzerinden https://twitter.com/VodafoneDestek hesabına bildirebilirsiniz. Ayrıca sosyal medyada vodafone resmi hesabını bulmak için “Vodafone Türkiye” araması yaparak resmi hesaplarına ulaşabilirsiniz.

Vodafone Şikayet Forum

Vodafone şikayet var hattı ile sadece Vodafone müşteri hizmetlerine değil, şikayetinizi bütün resmi kurum ve kuruluşlara da bildirebilirsiniz. Böylelikle şikayetinizi hem resmi kurumlar hemde diğer müşteriler görebilir. Böylelikle şikayetiniz çözümlenme açısında hızlanmış olur.

Nasıl şikayet edebilirim? Vodafone’un devlete bağlı olduğu kurum BTK’dır. Şikayetinizi en yetkin devlet kurumu olan BTK’ya yapabilirsiniz. Vodafone şikayetvar sitesine girerek de kullanıcı adı oluşturmanızı ve şikayetinizi yazmanızı öneririz. Memurlar ve donanımhaberleri sitelerine de bildirmek faydalı olabilir. Ancak BTK ve Şikayetvar sitelerini bildirmeniz çözüm sürecini hızlandırır.

Kampanya, tarife ve paketlerden haberdar olmak için Vodafone bedava internet kategorisini ziyaret edebilirsiniz.