Türk Telekom Sen İste Kampanyası

Mart 13, 2020 0 ile admin

Türk Telekom yeni reklam Kenan İmirzalıoğlu ile yeni kampanyası sen iste yeteri başlattı. Peki, Türk Telekom sen iste kampanyası nedir, Türk Telekom sen iste paketleri hakkında detaylı bilgilendirme yapyıoruz.

Sen iste nedir?

Türk Telekom 2020 sen iste kampanyası ile hızlı başlangıç yapacağa benziyor. Sen iste kampanyası açıklaması şöyle; Sen en iyisini iste. Sen bilinmeyeni iste. Yapılmamışı… Denenmemişi iste. Bu kadarını da yapamazlar dediğin bir şey var mı?İ şte, onu iste. Çünkü milyonlar için gece gündüz çalışıyorsan,sadece bir teknoloji şirketi olmak yetmez. İşte bu yüzden biz, hayatta değer verdiğin ne varsa onun şirketiyiz. Türk Telekom Değerli hissettirir.

Türk Telekom Sen iste paketleri

Türk Telekom sen iste kampanyası paketleri henüz açıklanmadı. Sen iste tarifelerinin uygun ve bol GB paketleri olması bekleniyor. Kampanya Türk Telekom müşterilerini memnun etmekle birlikte yeni kullanıcı çekebileceği düşünülüyor.

Sen iste değerli hissettirir reklamı

Türk Telekom Kenan imirzalıoğlu ilk reklam filmi yayınlandı. büyük ilgi yaratan reklam filmini aşağıda izleyebilirsiniz. Milyonlar için gece gündüz çalışıyorsan, sadece bir teknoloji şirketi olmak yetmez. Çünkü biz, hayatta değer verdiğin ne varsa onun şirketiyiz.

Kampanya, tarife ve paketlerden haberdar olmak için Türk Telekom bedava internet kategorisini ziyaret edebilirsiniz.